Antalya BŞB’den mobil konser

ANTALYA Büyükşehir Belediyesi (BŞB) Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) açılışının 101. yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Alanya ve Gazipaşa’da mobil konser verdi.

Konser büyüklere moral olurken, miniklerin de yüzünü güldürdü.
Salgın nedeniyle evlerinde kalan vatandaşlara ve çocuklara moral vermek için düzenlenen mobil konserler Alanya ve Gazipaşa’daki çocuklarla buluştu.

ÇOCUKLAR MUTLU OLDULAR

Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in talimatıyla Antalya Büyükşehir Belediyesi Bando ve Orkestrası, üstü açık otobüsle Alanya sokaklarında coşkulu konserler verdi. Salgın nedeniyle sanatlarını icra edemeyen yerel sanatçılar da mobil otobüs sahnesinden çocuklarla buluştu. Maskot gösterileriyle mutlu olan çocuklara uçurtma ve Türk Bayrağı hediye edildi. Gazipaşa sokaklarında gerçekleştirilen 23 Nisan mobil konser coşkusuna Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz da katıldı.
Öte yandan Gündoğmuş ve Akseki’de de çocuklara uçurtma ve bayrak hediye edildi. Bayrak ve uçurtmalarını alan çocuklar Başkan Böcek’e teşekkür ederek mutluluklarını dile getirdi. ( HABER MERKEZİ)

Alanya’daki etkinlik Hükümet Meydanı’nda gerçekleştirildi.

Kutlamalar renkli görüntülere sahne oldu.

Çocuklar animasyon ekipleri eşliğinde doyasıya eğlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir